VDYCHUJTE ORGANICKÉ RASTLINY

Ako použiť osobný difuzér pre čo najefektívnejší zážitok? Využívajte len jemné nádychy..

1. Vyberte váš osobný aromaterapeutický difuzér MONQ z ochrannej trubice.

2.Priložte pery na opačný koniec ako je šperk..

3.Vdychnite ústami, ako by ste pili nápoj sŕkaním slamkou. Nevdychujte do pľúc.

4.Vydychujte jemne nosom. Užívajte si výhody aromaterapie.

Každý MONQ pri použití opísaným spôsobom vydrží užívateľovi asi 350 nádychov, no každý z nás dýcha inak. Pri frekvencii 2 až 3 jemné vdychy 2 až 3 krát denne, by životnosť difuzéra MONQ mala vydržať 4 až 5 týždňov.

Cieľ

Difuzéry MONQ sú tým najprirodzenejším a najpohodlnejším spôsobom, ako si dokonale užiť aromaterapiu. Cíťte sa presne tak, ako chcete® (Feel the Way You Want) a užite si všetky výhody čistého Therapeutic Air® jedným jednoduchým nádychom, kedykoľvek a kdekoľvek.

Vdychujte Ústami, Vydychujte Nosom.

e-cigareta

Keď vdychujete ústami a vydychujete nosom, aromaterapeutické molekuly prechádzajú cez čuchové nervové zakončenia v hornej časti nosa. Táto činnosť je prvým krokom k viditeľným a dokázateľným terapeutickým účinkom.

Zatiaľ čo aromaterapeutický účinok čuchových nervov často nastupuje okamžite, zvyčajne nevyvrcholí v priebehu nasledujúcich niekoľkých minút. Odporúčame vám, aby ste sa jemne nadýchli, prípadne si dopriali dva nádychy a potom MONQ na chvíľu odložili, na rozdiel od nepretržitého vdychovania. Odporúčame len veľmi jemný úvodný nádych, aby ste zistili, ako na vás zmes zapôsobí.

vape

Vy sa rozhodnete, ako dlho vám vydrží.

Zmesi MONQ sú vysoko koncentrované, takže väčšina používateľov uprednostní menej, jemnejších nádychov, než by pôvodne predpokladali (približne 2-3 nádychy každých pár hodín, až do 9 nádychov za deň)..

Vo väčšine aromaterapeutických zmesí sa používa iba jeden alebo dva esenciálne oleje. MONQ je však iný, pretože vytvárame a používame komplexnejšie zmesi, čo vedie k synergickému alebo „sprievodnému efektu“, umožňujúcemu aromaterapiu prostredníctvom relatívne zriedeného základu esenciálnych olejov.

Každý z nás dýcha inak. Pri racionálnom používaní väčšina z používateľov MONQ zistí, že MONQ im vydrží najmenej 3 týždne a asi 350 nádychov a výdychov.

Odporúčame jemné, pomalé vdychovanie ústami a výdych nosom. MONQ sa nemá inhalovať do pľúc, iba sa tak zriedia priaznivé účinky terpénov, ktoré dýchate.

Ak je aromaterapia MONQ pre vás príliš silná, zjemnite každý nádych vložením prsta medzi ústa a prístroj. Používatelia, ktorí dýchajú MONQ týmto spôsobom, zistili, že ich difuzéry vydržali oveľa dlhšie.

Odporúčame jemné, mierne používanie difuzérov MONQ. Pamätajte, že MONQ by sa nemal vdychovať do pľúc, a ak tak urobíte, iba zriedi priaznivé účinky terpénov, ktoré dýchate.

Dýchajte MONQ Terapeutický vzduch a okamžite
zažite prirodzené účinky, zlepšujúce kvalitu života.