VEDA

MONQ kombinuje starodávne a moderné – prírodné produkty s inovatívnou technológiou na zlepšenie života ľudí. Pomocou prírodných rastlinných produktov a esenciálnych olejov, ktoré sú súčasťou moderných zariadení na optimálne dodávanie látok do tela, MONQ ponúka množstvo zmesí a osobných difuzérov vhodných pre každý vkus. Produkty a zmesi sa vyvíjajú a testujú v laboratóriách, čím sa zaisťuje, že sú bezpečné, kvalitné a zdravé.

Eric Fishman, MD

Generálny riaditeľ, zakladateľ

Eric Fishman, MD, ktorý sa roky venoval ortopedickej chirurgii, si želal prejsť od individuálnej pomoci ľuďom k pomoci ľudstvu pomocou prírodných preparátov. Za týmto účelom čerpal zo svojich podnikateľských odborných znalostí – vrátane založenia 12 samostatných podnikov v oblasti zdravotnej starostlivosti a technológií – aby sa venoval svojej vášni – aromaterapii a priemyslu zdravia z prírody. Dr. Fishmana inšpiroval vznikajúci trh s vape a e-cigaretami a využil príležitosť predstaviť tieto nové technológie na koncepte osobných difuzérov MONQ.

Tím MONQ Science je rovnako prirodzene synergický ako naše produkty. Farmakológovia, botanici, aromaterapeuti, chemici, strojní inžinieri a lekári spoločne skúmajú a kombinujú prirodzene sa vyskytujúce zlúčeniny, aby vytvorili jedinečné zmesi. Tie sú navrhnuté tak, aby vám priniesli pohodu do každodenného života.

PROCES