VEDA

Veda MONQ kombinuje starodávne a moderné – prírodné produkty s inovatívnou technológiou na zlepšenie života ľudí. Pomocou prírodných rastlinných produktov a esenciálnych olejov, ktoré sú súčasťou moderných zariadení na optimálne dodávanie látok do tela. MONQ ponúka množstvo zmesí a osobných difuzérov, ktoré sú vhodné pre každý vkus. Produkty a zmesi sa vyvíjajú a testujú v laboratóriách, tak sa zaisťuje, že sú bezpečné, kvalitné a zdravé.

ikony výskumu
Eric MONQ

Eric Fishman, MD

Generálny riaditeľ, zakladateľ

Eric Fishman, MD, ktorý sa roky venoval ortopedickej chirurgii, si želal prejsť od individuálnej pomoci ľuďom k pomoci ľudstvu pomocou prírodných preparátov. Za týmto účelom čerpal zo svojich podnikateľských odborných znalostí – vrátane založenia 12 samostatných podnikov v oblasti zdravotnej starostlivosti a technológií – aby sa venoval svojej vášni – aromaterapii a priemyslu zdravia z prírody. Dr. Fishmana inšpiroval vznikajúci trh s vape a e-cigaretami, a tak využil príležitosť predstaviť tieto nové technológie na koncepte osobných difuzérov MONQ.

Tím MONQ Science je rovnako prirodzene synergický ako naše produkty. Farmakológovia, botanici, aromaterapeuti, chemici, strojní inžinieri a lekári spoločne skúmajú a kombinujú prirodzene sa vyskytujúce zlúčeniny, aby vytvorili jedinečné zmesi. Tie sú navrhnuté tak, aby vám priniesli pohodu do každodenného života.

MONQ oleje

PROCES

skúmavky
listy
výroba v skúmavke

MIEŠANIE A VEDA

Vedci z MONQ stavajú na kvalitných ingredienciách a vytvárajú synergické zmesi. V laboratóriu MONQ vedci mapujú chemické a liečivé profily každej zložky. Tieto zložky sú potom starostlivo spárované a vytvárajú zmesi. Synergicky sa kombinujú vlastnosti, aby priniesli mier, liečenie, pokoj a sústredenie do každodenného života. Naša veda presahuje tieto hranice a vytvára nootropné zmesi, u ktorých bolo vedecky a klinicky dokázané, že zlepšujú výkon a koncentráciu.

 

VEDA A PRÍPRAVA 

Keď vedci vytvoria správne zmesi, tak ich otestujú a tvoria kombinácie s vhodnou technológiou dodávania. Náš tím inžinierov hľadá najvhodnejšie a najinovatívnejšie technológie, ktoré by prispeli k vytvoreniu udržateľného produktu, ale aj v súlade s prirodzeným zdravým životným štýlom MONQ. Po použití našich produktov zákazníci a účastníci štúdie MONQ uviedli, že zaznamenali zmeny nálad, zvýšenú koncentráciu, zníženie nepohodlia, zlepšenie meditácie, lepšiu funkciu mozgu, jasnejšie videnie, ale aj vnímanie ďalších zdravotných benefitov.

 

výroba