Elektronická cigareta bez nikotínu

ČO JE MONQ?

MONQ je priekopníkom v odvetví osobnej aromaterapie.

Je prvý osobný aromaterapeutický difuzér. Spojením starých znalostí aromaterapie s modernou technológiou. MONQ osobný difuzér je 100% zdravý prístroj s patentovanou technológiou, s ktorým si aromaterapiu budete môcť užiť kdekoľvek a kedykoľvek! NEOBSAHUJÚ ŽIADNE škodlivé zložky, náplne sú zložené z organických esenciálnych olejov a rastlinného glycerínu. Osobný difuzér MONQ používa technológiu zahrievania, kde sa náplň premieňa na aromaterapeutickú paru. Podporuje zdravie a prináša novú kvalitu života!

Naše organické zmesi sú odborne vytvorené našim aromaterapeutom, aby vám pomohli cítiť sa tak, ako chcete® – od našej vlajkovej lode zmesi Zen (kadidlo, ylang-ylang a sladký pomaranč) až po našu fanúšikmi obľúbenú Relieve (harmanček, copaiba, zázvor). , k našej najpredávanejšej zmesi Cozy (kardamon, škorica a vanilka) – sme veľmi hrdí na to, že máme viac ako 35 000 5-hviezdičkových recenzií od našich zákazníkov, ktorým naše produkty zmenili život k lepšiemu.

 
 

MONQ vdýchnite ústami a vydýchnite nosom.

Osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ obsahujú iba čisté esenciálne oleje na rastlinnom glycerínovom základe. Používatelia vdychujú zmes esenciálnych olejov do úst a vydychujú z nosa pomocou retronazálneho nádychu bez toho, aby sa nadýchli do pľúc.

Sú tým najprirodzenejším a najpohodlnejším spôsobom, ako zažiť aromaterapiu. Cíťte sa tak, ako chcete® a zažite všetky výhody čistého Therapeutic Air ®  jedným jednoduchým nádychom, kedykoľvek a kdekoľvek.

MONQ Therapeutic Air® je zmes vodnej pary so špeciálnymi zmesami esenciálnych olejov, emulgovaných v  rastlinnom glyceríne získanom z kokosu .

Po zahriatí difuzér premení zmes na bohatú aromaterapeutickú vodnú paru.

MONQ je 100% čistý terapeutický vzduch a neobsahuje nikotín, umelé príchute alebo prísady, tabak, vitamín E acetát, THC ani syntetické kanabinoidy. 

Pretože sa venuje vytváraniu výnimočných aromaterapeutických zážitkov. Vytvorili sme a našli riešenie, ako spojiť ideálny spôsob využitia aromaterapie prostredníctvom našich osobných difúzorov.

Všetko, čo potrebujete, aby ste si dokonale užili aromaterapiu,

Vytvorené s láskou pre VÁS 🙂