FAQ

Časté otázky (FAQ)

Osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ nie sú určené pre osoby mladšie ako 18 rokov.

MONQ USA je priekopníkom v odvetví personalizovanej aromaterapie – vytvorili  prvý osobný a prenosný aromaterapeutický difuzér na mieru. MONQ USA je malá, ale silná spoločnosť so sídlom v Nashville, kde ručne vyrábajú všetky naše čisté zmesi esenciálnych olejov.

Spojením prastarých aromaterapeutických postupov s modernými technológiami sme zmenili spôsob, akým zákazníci využívajú benefity esenciálnych olejov. Naše organické zmesi sú vytvorené odbornou expertízou naším aromaterapeutom, aby vám pomohli cítiť sa tak, ako len chcete® – od našej vlajkovej lode – zmesi Zen (kadidlo, ylang-ylang a sladký pomaranč) až po našu fanúšikmi obľúbenú Relieve (zázvor, klas a helichrysum)., prípadne nevynechajme ani našu najpredávanejšiu zmes Cozy (kardamón, škorica a vanilka) – sme veľmi hrdí na to, že máme viac ako 35 000 5-hviezdičkových recenzií od našich zákazníkov, ktorých naše produkty zmenili k lepšiemu.

.

Áno.

MONQ vás podporuje na vašej ceste k zdravému životnému štýlu a naším cieľom je poskytovať vám len bezpečné produkty, napomáhajúce vám žiť ten najlepší život. Ak sa chcete dozvedieť viac o bezpečnosti produktov MONQ, odporúčame vám navštíviť MONQ – Bezpečnosť

 

MONQ je navrhnutý tak, aby poskytoval aromaterapiu kdekoľvek.

Používatelia s astmou alebo podobnými pľúcnymi ochoreniami, tehotné alebo dojčiace ženy by však nemali používať MONQ. Niektoré z našich zmesí totiž obsahujú esenciálne oleje, ktorým Národná asociácia pre holistickú aromaterapiu odporúča vyhnúť sa počas fázy tehotenstva alebo dojčenia.

Pamätajte, že MONQ by sa nemal vdýchnuť či inhalovať do pľúc.

Pre viac informácií navštívte MONQ – Bezpečnosť

 

Osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ nie sú určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Aj keď sú produkty MONQ bezpečné, nechceme podporovať návyk ruka-ústa, ktorý môže viesť k nezdravým návykom a závislostiam, ako je aj fajčenie. Čoskoro vám však predstavíme novinku ktorá bude eliminovať tento návyk 🙂

Momentálne takúto možnosť neumožňujeme ale veľmi radi vám produkty MONQ pošleme na adresu.

 
 

Áno! Prihláste do NEWSLETTERa, prípadne sledujte náš profil na facebooku a instagrame kde budú zverejnené rôzne akcie a veľa exkluzívnych zliav!

V prípade väčších objednávok nám napíšte správu. Radi sa podelíme o detaily, týkajúce sa zvýhodnených veľkoobchodných cien!

MONQ sa nemá vdychovať, ani inhalovať do pľúc. Jednoducho dýchajte ústami a nosom. Dýchanie je podobné ako pri konzumácii nápoja cez slamku. Ak chcete dýchať do úst bez inhalácie, použite ústa, jazyk a hltan na ťahanie vzduchu zo zariadenia a vytlačenie dychu do nosa. Vydýchnite nosom. Počas dýchania majte zatvorené ústa.

MONQ vám prinesie najlepšie účinky, keď dýchate opísaným spôsobom. výskumom sa zistilo že terpény – aktívne zlúčeniny – sú menej účinné, keď sa absorbujú v pľúcach.

Aj keď sa použitie u jednotlivých osôb líši, väčšina zariadení MONQ poskytuje približne 200 až 250 vdychov Therapeutic Air®. Pri pravidelnom, odporúčanom používaní každý difuzér vydrží približne mesiac.

Pretože zmesi MONQ majú pomerne plnú chuť, väčšina používateľov je spokojná s 2-3 nádychmi každých pár hodín. Používatelia často zistia, že potrebujú menej a jemnejších nádychov, než pôvodne predpokladali. Používatelia, ktorí sú obzvlášť citliví na vonkajšie podnety (vrátane aromaterapie), často radi zjemnia vplyv každého nádychu vložením končeka prsta ako bariéry medzi ústa a difuzér. Nie je prekvapením, že títo používatelia zistili, že ich osobné difuzéry vydržia oveľa dlhšie, niekedy aj viac ako 300 nádychov a výdychov.

Nie. MONQ vyrába osobné aromaterapeutické difuzéry.

Osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ využívajú technológiu vaporizérov na dodávanie čisto prírodných zmesí esenciálnych olejov v klasických aromaterapeutických kombináciách, z ktorých žiadne neobsahujú nikotín a tabak, GMO a umelé prísady; sú 100% organické a vegánske. Inhalujte naše zmesi do úst, zadržte dych a vydýchnite nosom. MONQ sa nemá vdýchnuť či inhalovať do pľúc.

Kedy je teda potrebné doobjednať?  Pozrime sa spolu na niekoľko tipov:

  • Svetlo nesvieti veľmi jasne. Všetci potrebujeme raz za čas prestávku. Rovnako tak aj váš difuzér. Keď svetlo v kryštáli začne blikať, nesvieti jasne alebo sa vôbec nerozsvieti, potrebujete nový difuzér.
  • Vzduch, ktorý dýchate, sa zdá byť o niečo menej svieži. Naše zmesi sú príjemne robustné a silné. Keď váš difuzér začne strácať chuť alebo chutí zatuchnuto, vymeňte ho. Chceme, aby ste mali len ten najlepší zážitok.
  • Prúd pary sa mení. Výstup pary sa mení z difuzéra na difuzér a od používateľa k používateľovi. Ak sa však para z vášho bežného difuzéra zmení, zaobstarajte si nový.
  • Necítite sa tak, ako by ste si to želali. Produkty MONQ sú navrhnuté tak, aby vám pomohli cítiť sa presne tak, ako len chcete. Nie je to tak, ako si predstavujete? Je čas na nový difuzér.

Zmesi MONQ Bottled Blends by sa nemali používať na dopĺňanie pôvodného difuzéra, ani iného podobného zariadenia, vrátane elektronických cigariet alebo vaporizátorov. Tieto esenciálne oleje nie sú eJuice!

Bottled Blends sú skôr vyrobené na použitie s vaším obľúbeným izbovým difuzérom na vodnej báze alebo s aromaterapeutickým náhrdelníkom alebo niečím podobným. Jednoducho pridajte 2-3 kvapky vašej preferovanej zmesi Bottled Blends do izbového difuzéra na vodnej báze – odporúčame ten so vstavaným časovačom, aby ste sa vyhli senzorickej adaptácii.

Pre aromaterapiu aj na cestách, vyskúšajte jeden z našich originálnych difuzérov alebo MONQ R – udržateľný, prenosný a dobíjateľný aromaterapeutický difuzér, ktorý využíva náhradne náplňe Blend PODy, ktoré vám pomôžu inhalovať vaše obľúbené zmesi naozaj kdekoľvek.

Sme naozaj nadšení, že ste sa rozhodli vyskúšať MONQ R! Každé zariadenie obsahuje puzdro FlipCase, opakovane použiteľný difuzér a 3 vymeniteľné Blend PODy. PODy je možné vymeniť ich otočením na tele difuzéra. Podobne ako pri našich originálnych difuzéroch, aj ak chcete použiť difuzér MONQ R, inhalujte aromaterapeutickú paru ústami a vypúšťajte von nosom. MONQ sa nemá inhalovať do pľúc. Pre lepšie pochopenie, ako správne používať naše osobné aromaterapeutické difuzéry, navštívte stránku Ako použiť – MONQ orginál difuzér

Priemerný používateľ vdýchne približne 200 nádychov a výdychov terapeutického vzduchu z každého PODu. Keď si kúpite zariadenie MONQ R – každé s tromi zariadeniami Blend POD – získate takmer 600 nádychov a výdychov, plných aromaterapeutických účinkov.

Plne nabitá batéria difuzéra vydrží približne týždeň. Napájací zdroj FlipCase je navyše navrhnutý tak, aby udržal batériu plne nabitú pre optimálny ťah pri každom nádychu.

Mix & Match je najnovšia novinka od MONQ R! Pomocou Mix & Match si vyberiete svoju obľúbenú farbu púzdra FlipCase a 3 náplne Blend pod podľa vášho výberu. Na stránke produktu vyberte možnosť „Prispôsobiť svoj MONQ R“. Potom dokončite nákup výberom akýchkoľvek dvoch ďalších Blend PODov. Mix & Match MONQ R je k dispozícii pre všetky existujúce zmesi MONQ R s poplatkom za prispôsobenie, ktorý činí 10€.

 Áno!

Ponúkame tri možnosti Mix & Match. Prvým je prispôsobenie vášho MONQ R výberom vašej základnej zmesi a FlipCase a výberom možnosti. Prispôsobiť váš MONQ R. Táto vám umožní zakúpiť si zariadenie s tromi samostatnými zmesami. Alternatívne je možné naše Blend PODy zakúpiť jednotlivo, takže môžete jednoducho vyskúšať každú zmes a zdieľať ich aj s priateľmi

Ak chcete nabiť difuzér, jednoducho ho vložte do puzdra FlipCase MONQ R celý návod na použitie pozrite TU

 
 

To charge the FlipCase, simply plug it into an electrical source using the provided USB charging cord. The light on the bottom of the MONQ R will light up when it is charging.

Áno. Spoločnosť MONQ poskytne záruku na zariadenie MONQ R šesť mesiacov od dátumu nákupu. Ak máte akékoľvek otázky, týkajúce sa zariadenia alebo záručnej doby, kontaktujte nás. Ak vám záruka už vypršala, radi vám pomôžeme vyriešiť problémy, ktoré môžu ovplyvniť vaše pozitívne skúsenosti.

Takmer všetky naše zmesi máme dostupné v náhradných naplniach Blend PODoch, kompatibilných s MONQ R. Zákazníci si môžu vybrať štandardný MONQ R, obsahujúci tri PODy základnej zmesi alebo Mix & Match MONQ R, ktorý vám umožní vybrať si FlipCase a ľubovoľné tri Blend PODy (+ 10 € poplatok).

MONQ R nie je kompatibilný s originálnymi difuzérmi.

Kedy je teda potrebné doobjednať?  Pozrime sa spolu na niekoľko tipov:

  • Svetlo nesvieti veľmi jasne. Všetci potrebujeme raz za čas prestávku. Rovnako tak aj váš difuzér. Keď svetlo v kryštáli začne blikať, nesvieti jasne alebo sa vôbec nerozsvieti, potrebujete nový difuzér.
  • Vzduch, ktorý dýchate, sa zdá byť o niečo menej svieži. Príjemne robustné a silné. Keď váš difuzér začne strácať chuť alebo chutí zatuchnuto, vymeňte ho. Chceme, aby ste mali len ten najlepší zážitok.
  • Prúd pary sa mení. Výstup pary sa mení z difuzéra na difuzér a od používateľa k používateľovi. Ak sa však para z vášho bežného difuzéra zmení, zaobstarajte si nový.
  • Aromaterapeutické difuzéry MONQ sú navrhnuté tak, aby vám pomohli cítiť sa tak, ako chcete, a pokúsili sa prispôsobiť váš každodenný život vašej nálade! čo ešte potrebujete? Je čas na váš prvý alebo nový osobný difúzor! Kliknite TU