Bezpečnosť

MONQ sa stará o vašu bezpečnosť

Užite si osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ s vedomím, že neobsahujú nikotín, umelé prísady a tabak. Jednoducho dýchajte čistý terapeutický vzduch®.

MONQ Therapeutic Air® je produkt, ktorý dýchate z osobných aromaterapeutických difuzérov MONQ. Špeciále zmesy esenciálnych olejov, emulgovaných v rastlinnom glyceríne, získanom z kokosu. Po zahriatí tieto zmesi opúšťajú difuzér ako vodná para, bohatá a vhodná na aromaterapiu.

MONQ je 100% čistý terapeutický vzduch. MONQ neobsahuje nikotín, umelé príchute alebo prísady, tabak, vitamín E acetát, THC ani syntetické kanabinoidy. Všetko, čo sa pridáva do difuzérov MONQ, je zdravé a všetko, čo vychádza z difuzérov MONQ, je zdravé. Cielene.

Zariadenia MONQ sú osobné aromaterapeutické difuzéry, ktoré odparujú esenciálne oleje a uvoľňujú aromatickú vodnú paru, čím vám poskytujú všetky benefity aromaterapie. Sú určené pre dospelých, ktorí chcú žiť zdravý životný štýl, obohatený o aromaterapiu – kdekoľvek.®

Zatiaľ čo difuzéry MONQ svojím vzhľadom a technológiou pripomínajú e-cigarety, difúzory MONQ nie sú e-cigarety, ani vapy.

E-cigarety sú definované ako elektronické systémy na dodávanie nikotínu alebo iných tabakových výrobkov. V MONQ nie je žiadny nikotín. V skutočnosti sú všetky zmesi MONQ úplne bez akéhokoľvek obsahu nikotínu, tabaku, acetátu vitamínu E, umelých príchutí a prísad.

Difuzéry MONQ majú množstvo funkcií, ktoré ich odlišujú od elektronických cigariet, vrátane:

Misia: Zariadenia MONQ sa starajú o Vašu bezpečnosť, sú určené na doplnenie zdravého životného štýlu o jednoduchú, pohodlnú a úplne prirodzenú aromaterapiu.

Zložky: Zariadenia MONQ sú naplnené čistými, organickými esenciálnymi olejmi v nosnej báze čistého, organického rastlinného glycerínu.

Mechanizmus činnosti: Teplota difuzérov MONQ je zámerne udržiavaná čo najnižšia, aby sa zachovali liečivé vlastnosti esenciálnych olejov. Spoločnosť MONQ zároveň intenzívne pracuje na minimalizácii množstva vytváranej hmly, než na jej maximalizácii.

Osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ – moderný spôsob, ako dokonale prežiť starodávnu tradíciu aromaterapie.

Osobné aromaterapeutické difuzéry MONQ fungujú odparovaním zmesí esenciálnych olejov do formy hmly, pozostávajúcej z aromatických zlúčenín, vodnej pary a oxidu uhličitého. Keď používateľ inhaluje z náustka, vytvorí sa jemné nasávanie. Toto nasávanie aktivuje malú batériu v ohrievacom telese, následne zohreje zmes esenciálnych olejov na približne 121℃ a vytvorí hmlu. Táto hmla je vdychovaná ústami a vydychovaná von nosom.

Táto metóda inhalácie MONQ umožňuje aromaterapii prechádzať cez čuchové receptory a zaisťuje užívateľovi plné využitie výhod aromaterapie a terpénov, v nej obsiahnutých! MONQ by ste nemali inhalovať do pľúc, pretože tento spôsob znižuje účinnosť aromaterapie.

Odpoveď je jednoduchá – nie! Fajčenie je proces spaľovania látky a vdychovania spáleného materiálu. Produkty MONQ nie sú spaľované, nemali by sa vdychovať do pľúc a neobsahujú žiadne zložky, spájané s fajčením, vrátane tabaku, nikotínu, umelých prísad a ostatných. Hmla, ktorá sa uvoľňuje z difuzéra MONQ, je vodná para a je podobná pare, ktorá sa uvoľňuje z vriacej vody. Bezpečnosť na prvom mieste.

Vytvárame vlastné zmesi s obsahom esenciálnych olejov, ktoré pochádzajú od renomovaných predajcov v celých Spojených štátoch. Každá stránka, zameraná na konkrétnu zmes, poskytne viac informácií o konkrétnych zdrojoch ingrediencií.

Jednotlivé zložky MONQ začínajú ako nieGMO, organicky pestované a/alebo udržateľne zozbierané, divoké rastliny. Rastliny pestované v USA pochádzajú od spracovateľov certifikovaných organických produktov Oregon-Tilth Certifed Organic a rastliny pestované na medzinárodnej úrovni sú organicky overené organizáciami, špecifickými pre daný región. Rastliny sa spracúvajú na esenciálne oleje a rastlinné extrakty v lokalitách celých Spojených štátov a ďalších krajinách sveta. Väčšina olejov sa vyrába destiláciou vodnou parou alebo extrakciou CO2 bez použitia alkoholu.

Tieto oleje sa používajú na vytvorenie patentovaných zmesí esenciálnych olejov MONQ, emulgované v certifikovanom organickom rastlinnom glycerínovom základe, získanom z kokosu.

Etikety zmesí MONQ obsahujú tri hlavné zložky, popisujúce chuťový profil. Avšak zmesi môžu byť formulované dokonca až z 20 jedinečných olejov!

K dispozícii je úplný zoznam našich rastlinných zložiek. Upozorňujeme, že ak ste alergickí na akýkoľvek esenciálny olej alebo niektorú z našich zložiek, pred použitím nášho produktu určite kontaktujte MONQ.

Hlavným poslaním MONQ je vytváranie výnimočných aromaterapeutických zážitkov. Nižšie uvádzame najdôležitejšie funkcie našich osobných aromaterapeutických difuzérov MONQ. Je toho pravdepodobne oveľa viac, ako by ste si mysleli a všetko len pre vás!

Takmer pre každého!

Difuzér MONQ nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov alebo osoby mladšie ako zákonný vek vo vašej lokalite, osoby s respiračnými chorobami alebo osoby alergické na esenciálne oleje, prípadne tehotné alebo dojčiace ženy. Ak je tento tovar vo vašom štáte alebo krajine bydliska obmedzený vekom, musíte na uskutočnenie tohto nákupu potvrdiť, že ste plnoletí.

MONQ nechce podporovať známy zvyk „z ruky do úst“ u ovplyvniteľných maloletých osôb. Ako etická spoločnosť sa MONQ domnieva, že u neplnoletých osôb sa môže vyvinúť sklon k fajčeniu cigariet, ale napriek tomu veríme, že dospelý nefajčiar, ktorý síce používa MONQ, nebude mať sklony k fajčeniu.

Pre bezpečnosť MONQ by nemali užívať ľudia s respiračnými ochoreniami alebo chronickými pľúcnymi ochoreniami, ako je astma a iné.

Pretože niektoré produkty MONQ obsahujú esenciálne oleje, ktorým Národná asociácia pre holistickú aromaterapiu odporúča vyhýbať sa počas tehotenstva alebo počas dojčenia, používanie MONQ sa týmto ženám výslovne neodporúča. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku NAHA.

Podrobnejšie výnimky a detailné vysvetlenia nájdete v našom prehlásení o vylúčení zodpovednosti.

 
 

Nie! MONQ neobsahuje žiadne nelegálne alebo návykové látky. Okrem toho MONQ neobsahuje nikotín, umelé prísady alebo príchute, tabak, acetát vitamínu E, THC ani syntetické kanabinoidy.

Naše laboratórne testy zistili, že MONQ neobsahuje formaldehyd, akroleín, nikel, cín, olovo a hliník.

MONQ je legálny vo všetkých štátoch USA a v drvivej väčšine krajín po celom svete. Niektoré výnimky nájdete v našich podmienkach doručenia.

Difuzér MONQ is 100% čistý terapeutický vzduch.

MONQ je bezpečný, ak sa používa podľa návodu na použitie. Odporúčame, aby ste používali MONQ 2-3 krát denne, pričom sa pri každom použití 2-3 krát jemne nadýchli. MONQ je určený na vdýchnutie do úst a potom ihneď výdychom z nosa.

MONQ by ste nemali inhalovať do pľúc, pretože tento spôsob znižuje jeho účinnosť. Väčšina používateľov zažije príjemný účinok, zvyčajne do 5-10 minút po vdýchnutí MONQ.

 

Ľudia sa nás často pýtajú:

* Zahrievanie esenciálnych olejov: Hrdo priznávame, že aromaterapia zahrievaním pomocou mechanizmu MONQ je skutočne nový koncept. Po tisíce rokov už ľudia ohrievali rastlinné a esenciálne oleje. Spôsoby ohrevu sa značne líšili a zahŕňali napríklad ohrev nad otvoreným ohňom, na sporáku, v tekutinách, svetlom a podobne. V súčasnosti existuje na trhu veľa zariadení, ktoré zohrievajú aromaterapeutické tekutiny na veľmi vysoké teploty a MONQ medzi ne nepatrí.

MONQ používa najnižšiu možnú teplotu na dosiahnutie požadovaného účinku. To je aj dôvod, prečo je množstvo hmly, uvoľnenej z MONQ oveľa menšie, ako je možné sledovať pri iných zariadeniach.

* Dýchanie esenciálnych olejov: Po tisíce rokov ľudia vdychovali esenciálne oleje. Vdychovali ich do pľúc alebo ich inhalovali cestou cez nos.

Či už cez ultrazvukový difuzér, štandardný difuzér, vo vani, na vankúši alebo ako pleťová voda, vdychovanie esenciálnych olejov je základnou podstatou aromaterapie. MONQ funguje rovnakým spôsobom. Pre bezpečnosť- Dýchajte ústami a vydýchnite nosom. MONQ sa nemá vdýchnuť a inhalovať do pľúc.

* Koncentrácia éterických olejov: Nebezpečne koncentrované éterické oleje. Každý MONQ sa skladá z 80% organického rastlinného glycerínového základu, získaného z kokosu a 20% zmesi esenciálnych olejov. S každým nádychom typický užívateľ vdýchne približne 0,003 ml esenciálnych olejov.

Riedené a uzavreté zmesi v nenaplniteľných difuzéroch alebo PODoch, nehrozí riziko rozliatia, spálenia alebo požitia koncentrovaných esenciálnych olejov. Myslíme na bezpečnosť.